Microaudit w Kalifornii

Po raz pierwszy polska firma wystąpiła na IAITAM Annual Conferencje & Exibition. Jest to wydarzenie, które wyznacza nowe trendy w filozofii zarządzania zasobami IT, pokazuje innowacyjne rozwiązania w tym zakresie i zaprasza ekspertów z całego świata. Specjaliści od Cloud Computingu oraz audytów z grupy BTC znaleźli się wśród prelegentów. Poza wykładem merytorycznym, zaprezentowali również produkty – Microaudit i Oxeris.

 

 

– Rynek cloud computingu rozwija się bardzo dynamicznie – jest to tendencja również bardzo widoczna w Polsce. Po rozwiązania w chmurze sięgają już nie tylko korporacje, ale również sektor małych i średnich przedsiębiorstw. Polskie firmy IT posiadają wysokie kompetencje i bardzo szybko reagują na zmiany, więc bez najmniejszych kompleksów możemy prezentować nasze rozwiązania w Stanach Zjednoczonych, które są kolebką innowacji – mówi Monika Wasilewska – Serwiak, Dyrektor ds. eksportu w BTC, która wygłosiła w trakcie konferencji wykład na temat rozwiązań w chmurze oraz zaprezentowała Microaudit.

 

 

– Rozwiązania w chmurze całkowicie zmieniają sposób myślenia o zarządzaniu i funkcjonowanie menedżerów. Dzięki technologii cloud zwiększa się dostęp do informacji oraz mobilność menedżerów. To również doskonały sposób na redukcję kosztów, ponieważ firmy mogą wykupować czasowy dostęp do oprogramowania i nie muszę inwestować jednorazowo w kosztowne systemy, z których następnie nie korzystają tak często, by inwestycja się zwróciła – wyjaśnia Michał Olan, Cloud Products Manager, BTC Sp. z o.o.

 

 

Na konferencji IAITAM w Palm Springs byli również przedstawiciele partnera Grupy BTC – Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Prorektor ZPSB, prof. Aneta Zelek wręczyła nagrodę Prezes IAITAM za efektywną współpracę w zakresie wprowadzania metodologii IAITAM na pierwszą polską uczelnię.IAITAM – organizator konferencji to Międzynarodowe Stowarzyszenie Menedżerów Zarządzających Zasobami IT, które wprowadza na światowy rynek najlepsze praktyki zarządzania sprzętem i oprogramowaniem oraz współtworzy normy ISO. Zrzesza w tej chwili firmy z całego świata. BTC jako jedyna firma w Polsce podpisała alians strategiczny z IAITAM na wprowadzenie szkoleń certyfikowanych przez stowarzyszenie.

 

 

Andy Adrews, Microsoft

 

 

 

 

 

 

 

 

Barbara Rembiesa, Prezes IAITAM otrzymuje nagrodę od ZPSB

 

 

 

 

 

 

 

 

Delegacja z Polski: Monika Wasilewska-Serwiak, BTC, prof. Aneta Zelek, ZPSB, dr Justyna Osuch, ZPSB

 

Testuj bezpłatnie